RURY NIERDZEWNE

W naszej ofercie posiadamy rury żaroodporne, rury kwasoodporne, rury nierdzewne, blachy trudnościeralne, blachy żaroodporne, blachy kwasoodporne, stale nierdzewne, stale żaroodporne, stale kwasoodporne, pręty żaroodporne, pręty kwasoodporne, które są najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Oferujemy najwyższej jakości rury wykonane ze stali nierdzewnej, które świetnie sprawdzają się w miejscach narażonych na działanie wody i innych płynów. Znajdują one zastosowanie w różnych branżach m.in. w przemyśle spożywczym, konstrukcyjnym, instalacyjnym oraz budownictwie. W naszym asortymencie znajdują się rury o różnej długości – zależnie od Państwa preferencji. Zapewniamy najwyższą jakość oraz odporność na powstawanie rdzy i korozji.

Wszechstronnie wyposażone magazyny sprawiają, że klient nie czeka na zamówione produkty, lecz odbiera je na miejscu. Siłą firmy DAR-POL-STAL jest też realizowany przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem serwis usług.

Dzięki pracy ludzi przy pile taśmowej, prasie, gilotynie, frezarce czy tokarce produkt zyskuje precyzyjną formę i cechy pożądane przez Klienta – bez logistycznych i formalnych komplikacji związanych z ewentualnym zlecaniem tych usług zewnętrznemu podmiotowi.
Własna profesjonalna obsługa logistyczna pozwala zapewnić klientom niezawodność dostaw w zakontraktowanym czasie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.