BLACHY TRUDNOŚCIERALNE

W naszej ofercie posiadamy rury żaroodporne, rury kwasoodporne, blachy trudnościeralne, blachy żaroodporne, blachy kwasoodporne, stale nierdzewne, stale żaroodporne, stale kwasoodporne, pręty żaroodporne, pręty kwasoodporne, które są najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Wybór blach trudnościeralnych ma duże konsekwencje dla prowadzonej działalności. Odpowiedni rodzaj blach pozwala na maksymalne obniżanie zużycia sprzętu i maszyn, skracając czas przestoju w warsztacie i podnosząc wydajność prowadzonych prac.

Dzięki spójnym właściwościom najlepsze blachy zachowują się dokładnie tak samo przez cały okres eksploatacji. Obsługa serwisowa staje się zatem przewidywalna, a plan napraw można ułożyć w sposób racjonalny. Gatunki trudnościeralne łączą w sobie wysoką twardość, wytrzymałość i odporność na obciążenia mechaniczne, dzięki czemu znajduje zastosowanie w rozmaitych maszynach, takich jak na przykład: łyżki do koparek i ładowarek, oraz obszarach – od prac leśnych poczynając, poprzez przemysł wydobywczy, na robotach ziemnych i kładzeniu asfaltu kończąc.

Wszechstronnie wyposażone magazyny sprawiają, że klient nie czeka na zamówione produkty, lecz odbiera je na miejscu. Siłą firmy DAR-POL-STAL jest też realizowany przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem serwis usług.

Dzięki pracy ludzi przy pile taśmowej, prasie, gilotynie, frezarce czy tokarce produkt zyskuje precyzyjną formę i cechy pożądane przez Klienta – bez logistycznych i formalnych komplikacji związanych z ewentualnym zlecaniem tych usług zewnętrznemu podmiotowi.
Własna profesjonalna obsługa logistyczna pozwala zapewnić klientom niezawodność dostaw w zakontraktowanym czasie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.